pogotowie kanalizacyjne Racibórz

strona główna / Polecenie zapłaty

 

Polecenie zapłaty

Jeśli nie chcecie Państwo ciągle pamiętać o konieczności pilnowania terminu płatności to jedną z form płatności rachunku za wodę i ścieki jest polecenie zapłaty.

Polecenie zapłaty to Twoja zgoda wystawiona dla Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o. na okresowe pobieranie opłat bezpośrednio z Twojego konta. Jest to wygodna i bezpieczna forma regulowania rachunków. W przypadku wątpliwości związanych z kwotą rachunku można do wyjaśnienia sprawy anulować każdą transakcję.
Osoby nie prowadzące działalności gospodarczej mogą to zrobić do 30 dni kalendarzowych od daty obciążenia rachunku, a pozostali klienci w terminie 5 dni roboczych. Więcej informacji o bezpieczeństwie tego typu transakcji można uzyskać w banku prowadzącym Twoje konto.

Jak uruchomić usługę?

  • Jeśli masz konto w ING BankOnLine usługę możesz aktywować przez internet
  • Jeśli masz konto w innym banku sprawdź czy bank świadczy taką usługę i w jaki sposób możesz ją uruchomić
  • Jeżeli bank świadczy takie usługi wydrukuj i wypełnij formularz zgody i odpowiednie odcinki formularza złóż w swoim banku i w Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o.

Jak wycofać usługę?

Wydrukuj i wypełnij poniższy formularz cofnięcia zgody i odpowiednie odcinki formularza złóż w swoim banku i w Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z BOK.

Masz pytania?

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy osobiście:
47-400 Racibórz, ul. 1-go Maja 8

wodociagi@wodociagiraciborskie.pl
lub telefonicznie: +48 32 415 30 33

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 
 
×
BIPPrzetargie-BOK
Awaria Wodociągi Raciborskie