pogotowie
wodociągowo kanalizacyjne

Zgłoś awarię 994

strona główna / Napełnianie basenu

 

Napełnianie basenu

Jak w tym roku
napełnić basen?

Sposób pierwszy dla wszystkich basenów:
Baseny mogą Państwo napełnić samodzielnie
  1. Jeżeli mają Państwo podlicznik do wody bezpowrotnie zużytej np. do podlewania ogródka napełniają Państwo basen bez informowania Wodociągów o fakcie napełnienia basenu, a jedynie o odczycie wodomierza zgodnie z ogólnymi zasadami. Płacą Państwo tylko za zużytą wodę, bez kosztów odprowadzenia ścieków.
  2. Jeśli nie mają Państwo podlicznika prosimy o wypełnienie oświadczenia pt. „Basen”, które jest do pobrania u dołu strony. W rezultacie zapłacą Państwo tylko za wodę zużytą do napełnienia basenu, bez kosztów odbioru ścieków. Ważne oświadczenie może złożyć tylko osoba, która posiada ważną umowę zawartą ze Spółką na odprowadzenie ścieków. Oświadczenie można dostarczyć do siedziby lub zrobić skan, bądź zdjęcie i przesłać mailem: basen@wodociagiraciborskie.pl
Sposób drugi tylko dla basenów większych niż 15 m3:
Prosimy złożyć zlecenie napełnienia basenu, które jest do pobrania u dołu strony, wypełniając wszystkie wymagane pola. Prosimy zwrócić uwagę o wykreśleniu odpowiednich zgód i podaniu numeru kontaktowego. Pracownik oddzwoni i umówi termin napełnienia basenu. Baseny napełniamy po godzinie 14.00 lub w soboty. Termin uzależniony jest od ilości realizowanych zleceń. Koszt takiej usługi, z wliczoną ilości wody w ilości 15m3 to 615,00 zł brutto. Do usługi napełnienia basenu, którego pojemność jest większa od 15m3 doliczony zostanie koszt zużytej wody powyżej tej wartości. Druki zlecenia są do pobrania u dołu strony.

Masz pytania?

Bądźmy w kontakcie

Ikona pinezki reprezentująca sekcję adresuZapraszamy osobiście:
47-400 Racibórz, ul. 1-go Maja 8

Ikona telefonu reprezentująca sekcję kontaktuwodociagi@wodociagiraciborskie.pl
lub telefonicznie: +48 32 415 30 33

Ikona kartki reprezentująca formularz kontaktowyNapisz do nas
Formularz kontaktowy

 
 
×
BIP Przetargi e-BOK
Awaria Wodociągi Raciborskie